ACID THERAPY

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO ŚWIADOMIE
Strona główna » Kosmetyka twarzy » Acid Therapy
Zabieg kwasami Jasło
Zabieg kwasami Jasło

ZABIEG KWASAMI JASŁO – LAUDERM

Rozmyślając nad skorzystaniem z usług profesjonalnego gabinetu kosmetologii estetycznej powinniśmy odpowiedzieć na pytanie – jak bardzo zależy nam na zdrowiu oraz wyglądzie naszej skóry?

Przychodząc do LauDerm mamy pewność, że korzystamy z usług specjalistów, a podczas zabiegu będą wykorzystane najlepsze preparaty. Zabieg kwasami (Acid Therapy) odbywa się wieloetapowo, rozpoczynając od diagnozy indywidualnych potrzeb klienta, następnie demakijażu, po czym następuje oczyszczanie skóry i jej odtłuszczanie. Na sam koniec jest nakładany właściwy kwas.

JAK WYGLĄDA ZABIEG KWASAMI JASŁO - LAUDERM?

Jest to zaawansowany zabieg kwasami naturalnymi. Cała terapia kosmetyczna polega na wykorzystaniu kwasów AHA, BHA, LHA czy PHA, które w odpowiednich warunkach usuwają zrogowaciały naskórek z naszej skóry, co w efekcie peelingując naszą twarz. Terapia kwasami przynosi pozytywne efekty z niemal wszystkimi dolegliwościami skóry.

CENNIK - ACID THERAPY JASŁO LAUDERM

Zapraszamy do skorzystania z kuracji kosmetologicznej w Jaśle. Używamy innowacyjnych technologii opartych na kwasach naturalnych, dzięki którym możliwa jest bezinwazyjna regeneracja skóry. Rozwiązania przygotowane przez naszych specjalistów są efektywne, a jednocześnie komfortowe oraz bezpieczne. Ponadto nasz oferta wyróżnia się najlepszymi cenami w okolicy:

ACID THERAPY
Czas trwania 45 min
ACID THERAPY
Czas trwania 45 min

Zarezerwuj czas dla siebie

Ciesz się swoim pięknem każdego dnia!