Acne Qs Hacker Therapy Jasło – Lauderm

Strona główna » Kosmetyka twarzy Jasło » Acne Qs Hacker Therapy

Cera trądzikowa to jedna z najbardziej popularnych chorób skórnych. Zmaga się z nią nie tylko młodzież w okresie dojrzewania, a także wiele osób dorosłych. Przyczyny są różne, jednak do najczęstszych należą zmiany hormonalne, dermatologiczne uwarunkowania genetyczne, oddziaływanie toksyn oraz nieprawidłowa dieta. Podstawowym elementem w usuwaniu trądziku jest pomoc specjalistów. Nasi kosmetolodzy dopasują terapie do Twojego typu skóry, aby pozbyć się problemu raz na zawsze. 

Strona główna » Kosmetyka twarzy Jasło » Acne Qs Hacker Therapy

Cera trądzikowa to jedna z najbardziej popularnych chorób skórnych. Zmaga się z nią nie tylko młodzież w okresie dojrzewania, a także wiele osób dorosłych. Przyczyny są różne, jednak do najczęstszych należą zmiany hormonalne, dermatologiczne uwarunkowania genetyczne, oddziaływanie toksyn oraz nieprawidłowa dieta. Podstawowym elementem w usuwaniu trądziku jest pomoc specjalistów. Nasi kosmetolodzy dopasują terapie do Twojego typu skóry, aby pozbyć się problemu raz na zawsze.

Jak wygląda leczenie trądziku Jasło w Lauderm?

Acne Qs Hacker Therapy jest to dwuetapowy zabieg dermo-kosmetyczny regulujący mikrobiom dla skóry skłonnej do trądziku. Całość bazuje na innowacyjnej technologii blokującej proces komunikacja między bakteriami. Najistotniejszym ogniwem linii QS Hacker jest substancja Quora Noni, to ona posiada fitopeptydy z komórek macierzystych owocu Noni, które powstrzymują rozmnażanie mikroorganizmów wywołujących trądzik.

Jak przebiega Acne Qs Hacker Therapy?

Acne Qs Hacker Therapy jest to metoda, który składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na intensywnym oczyszczaniu i peelingu kawitacyjnym z kwasem szikimowym. Z kolei drugi odpowiada za regulację mikrobiomu skóry.

Etap I

  1. W pierwszym kroku należy przeprowadzić demakijaż, czyli usunąć wszystkie zanieczyszczenia z twarzy. Następnie skóra powinna zostać z tonizowana, aby przywrócić jej naturalne pH i przygotować ją do dalszych zabiegów.
  2. Następnie przechodzimy do peelingu kawitacyjnego przy pomocy płynu z kwasem szikimowym, który polega na delikatnym usuwaniu martwych komórek skóry za pomocą ultradźwięków. Kwas szikimowy jest składnikiem który wykazuje działanie złuszczające i oczyszczające.
  3. Po zakończeniu peelingu kawitacyjnego należy zneutralizować kwas przy pomocy kompresu z wodą, a następnie ponownie z tonizować skórę, aby przywrócić jej naturalne pH.
Etap II
  1. Etap drugi zaczyna się od aplikacji peelingu dermo-haker, który polega na nałożeniu specjalnego preparatu – zawierającego składniki regulujące mikrobiom skóry. Peeling powinno pozostawić się na około 5-10 minut.
  2. Kolejnym krokiem jest nałożenie na skórę maski żelowej, która ma za zadanie nawilżyć i odżywić skórę, a także pomóc w regulacji mikrobiomu. Maskę należy pozostawić na około 10 minut.
  3. Przed ostatnim etapem jest aplikacja Acne QS Hacker serum, która ma na celu pomóc w regulacji mikrobiomu skóry i zwalczać trądzik. Serum można aplikować ręcznie lub za pomocą specjalnego aparatu.
  4. Końcowym krokiem jest nałożenie na skórę kremu Acne QS Hacker, który ma za zadanie utrzymać skórę w dobrej kondycji i kontynuować działanie poprzednich etapów zabiegu.

Jakie są koszty Acne Qs Hacker Therapy w Jaśle (cennik)?

ACNE QS HACKER THERAPY
Czas trwania 90 min