ACNE QS HACKER THERAPY

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO ŚWIADOMIE
Strona główna » Kosmetyka twarzy » Acne Qs Hacker Therapy
Leczenie trądziku Jasło
Leczenie trądziku Jasło

LECZENIE TRĄDZIKU JASŁO – LAUDERM

Cera trądzikowa to jedna z najbardziej popularnych chorób skórnych. Zmaga się z nią nie tylko młodzież w okresie dojrzewania, a także wiele osób dorosłych. Przyczyny są różne, jednak do najczęstszych należą zmiany hormonalne, dermatologiczne uwarunkowania genetyczne, oddziaływanie toksyn oraz nieprawidłowa dieta.

Podstawowym elementem w usuwaniu trądziku jest pomoc specjalistów. Nasi kosmetolodzy dopasują terapie do Twojego typu skóry, aby pozbyć się problemu raz na zawsze. 

JAK WYGLĄDA LECZENIE TRĄDZIKU JASŁO - LAUDERM?

Acne Qs Hacker Therapy jest to dwuetapowy zabieg dermo-kosmetyczny regulujący mikrobiom dla skóry skłonnej do trądziku. Całość bazuje na innowacyjnej technologii blokującej proces komunikacja między bakteriami. Najistotniejszym ogniwem linii QS Hacker jest substancja Quora Noni, to ona posiada fitopeptydy z komórek macierzystych owocu Noni, które powstrzymują rozmnażanie mikroorganizmów wywołujących trądzik.

CENNIK - ACNE QS HACKER THERAPY JASŁO LAUDERM

Zapraszamy do skorzystania z kuracji kosmetologicznej w Jaśle. Używamy innowacyjnych technologii opartych na kwasach naturalnych, dzięki którym możliwa jest bezinwazyjna regeneracja skóry. Rozwiązania przygotowane przez naszych specjalistów są efektywne, a jednocześnie komfortowe oraz bezpieczne. Ponadto nasz oferta wyróżnia się najlepszymi cenami w okolicy:

ACNE QS HACKER THERAPY
Czas trwania 90 min
ACNE QS HACKER THERAPY
Czas trwania 90 min

Zarezerwuj czas dla siebie

Ciesz się swoim pięknem każdego dnia!