Lactobionic Therapy Jasło – Lauderm

Strona główna » Kosmetyka twarzy Jasło » Lactobionic Therapy

Lactobionic jest to terapia dermo-kosmetyczna, charakteryzująca się wysoką intensywności kwasu laktobionowego – 5%, 10%, 15%. Kuracja zawiera zaletę nieinwazyjnej eksfoliacji z działaniem nawilżającym, odnawiającym i łagodzącym. Zalecana jest dla skór wrażliwych i naczyniowych, szczególnie po terapiach estetycznych i dermatologicznych.

Strona główna » Kosmetyka twarzy Jasło » Lactobionic Therapy

Lactobionic jest to terapia dermo-kosmetyczna, charakteryzująca się wysoką intensywności kwasu laktobionowego – 5%, 10%, 15%. Kuracja zawiera zaletę nieinwazyjnej eksfoliacji z działaniem nawilżającym, odnawiającym i łagodzącym. Zalecana jest dla skór wrażliwych i naczyniowych, szczególnie po terapiach estetycznych i dermatologicznych.

Na czym polega terapia nawilżająco regenerująca Jasło?

Lactobionic to terapia pielęgnacyjna, której celem jest nawilżenie i regeneracja skóry. Jest ona oparta na wysokiej koncentracji kwasu laktobionowego (5, 10, 15%) o unikalnych i nieporównywalnych właściwościach. Główną i najważniejszą z nich jest działanie podobne do kwasów alfa-hydroksykwasowych (AHA) bez powodowania podrażnienia. Korzystnie wpływa ona na zmniejszenie zaczerwienienia skóry oraz łagodzenie schorzeń skóry takich jak atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity i rumieńcowaty. Jest to skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić ogólny stan zdrowia i wygląd swojej skóry.

Jakie są koszty terapia nawilżająco regenerująca w Jaśle (cennik)?

LACTOBIONIC THERAPY
Czas trwania 60 min