PRP LIKE THERAPY

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO ŚWIADOMIE
Strona główna » Kosmetyka twarzy » Prp like Therapy
Zabieg odmładzający Jasło
Zabieg odmładzający Jasło

ZABIEG ODMŁADZAJĄCY JASŁO – LAUDERM

PRP like Therapy jest to innowacyjny zabieg, który pozwala uzyskać rezultaty osiągane przy zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, to wszystko dzięki połączeniu dwóch peptydów W3 i GHK-Cu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG ODMŁADZAJĄCY JASŁO - LAUDERM?

Czas nie oszczędza naszej skóry, szczególnie na twarzy. Powszechne jest tracenie jędrności, sprężystości czy pojawianie się różnych defektów. Sam proces jest uzależniony od różnych czynników np. geny, stres czy kosmetyki i preparaty. PRP Like Therapy jest to innowacyjna terapia, która bazuje na właściwościach peptydu W3 i GHK-Cu. Regeneruje ona skórę, nadaje jej nowy wygląd, a także pomaga w walce z zmarszczkami. Środki stosowane podczas terapii składają się z dwóch dobroczynnych olejów:

  • Bio-olej chia – obfity w kwasy omega 3 i 6 oraz witaminę E, daje to efekt antyoksydacyjny i przeciwzapalny, a także nawilża, natłuszcza i uelastycznia skórę
  • Inca Inchi – działa on przeciwzmarszczkowo, gwarantuje aksamitne wykończenie
    Terapia jest stosowana ze stemplowaniem frakcyjnym, która dzięki kontrolowanym uszkodzenieniom skóry pobudza ją do naturalnej regeneracji.:

CENNIK - PRP LIKE THERAPY JASŁO LAUDERM

Zapraszamy do skorzystania z kuracji kosmetologicznej w Jaśle. Używamy innowacyjnych technologii opartych na kwasach naturalnych, dzięki którym możliwa jest bezinwazyjna regeneracja skóry. Rozwiązania przygotowane przez naszych specjalistów są efektywne, a jednocześnie komfortowe oraz bezpieczne. Ponadto nasz oferta wyróżnia się najlepszymi cenami w okolicy:

PRP LIKE THERAPY
Czas trwania 90 min
PRP LIKE THERAPY
Czas trwania 90 min

Zarezerwuj czas dla siebie

Ciesz się swoim pięknem każdego dnia!