EXIMIA TITANIUM

Strona główna » Urządzenia » Eximia Titanium

Eximia Titanium jest to cenione urządzenie na rynku kosmetologii estetycznej, które w jednym zabiegu wykorzystuje, aż sześć synergicznych technologii: pola magnetycznego, laseroterapii, fali elektromagnetycznej trójstopniowej, endomasażu, eksfoliacji mechanicznej, elektroporacji dostarczając pacjentom efekty jakich jeszcze nie było.

EXIMIA TITANIUM JASŁO - LAUDERM

Nasi kosmetolodzy wykorzystują urządzenie Eximia Titanium do szerokich spektrum działań m.in. redukcji tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem, nawisami skórnymi, utratą elastyczności. Zabiegi te przebiegają zawsze wieloetapowo składając się z:

Microdermolift

Proces ten polega na delikatnej eksfoliacji martwego naskórka, dzięki temu nasza skóra jest wygładzona i dotleniona przed następnym etapem zabiegu.

Keratox

Zwiększa efekt eksfoliacji mechanicznej wyjątkowo spreparowaną substancją aktywną, która oprócz peelingu przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych.

Laserporation

Jest to jeden z najważniejszych elementów zabiegu, o działaniu mocno lipolitycznym. Podczas niego kosmetolog dobiera odpowiedni preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Zazwyczaj sugerujemy fosfatydylocholinie jest to bardzo efektywna i silna substancja, jeśli jednak nie ma wskazań pod silną redukcję, tkanki tłuszczowej, cellulitu nasz kosmetolog zapewnia alternatywę w postaci np. kwasu hialuronowego, preparatów odżywczych czy napinających.

Endoradiomag

W tym etapie skóra jest modelowana, regenerowana oraz ujędrniana przez nowoczesny czterofazowy masaż endomagnetyczny.

Radiolift

W ostatnim etapie, zabieg jest wykonywany falami radiowymi i elektroporcyjnymi zapewniającymi efektywne zlokalizowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

Eximia Titanium​ Jasło

Zabiegi urządzeniem Bloomea są wykonywane zarówno na twarzy, jak i ciele. Rozszerzoną ofertę można sprawdzić na: Eximia Titanium Jasło – LauDerm.

Czas trwania zabiegu i koszt zabiegu to:
90 minut – cena 400 zł
170 minut – cena 700 zł.

Dokładną ofertę można sprwadzić na sprawdź ofertę na Modelowanie sylwetki Jasło – Lauderm.

  • Wygładzenie skóry
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Odbudowa i odmłodzenie skóry i określonych tkanek
  • Redukcja cellulitu

Do uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy serię 7 zabiegów w odstępie nie więcej, niż 72 godziny. Sesje można powtarzać po upływie 3 tygodni.

  • Ciąża
  • Choroby skórne, nowotwory
  • Stany zapalne w miejscach zabiegowych