MODELOWANIE SYLWETKI - EXIMIA TITANIUM

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO ŚWIADOMIE
Strona główna » Zabiegi na ciało » Modelowanie sylwetki Jasło
Modelowanie sylwetki Jasło

MODELOWANIE SYLWETKI JASŁO – LAUDERM

Jest to innowacyjny zabieg polegających na intensywnej przebudowie ciała. Terapia skupią się zarówno na redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, jak i ujędrnianiu skóry. Dzięki unikalnemu programowi już w ciągu kilkunastu dni jesteśmy się w stanie uporać ze zbędnymi kilogramami.

JAK WYGLĄDA MODELOWANIE SYLWETKI JASŁO - LAUDERM

Zabieg przebiega zawsze wielostopniowo:

  1. Microdermolift – polega na delikatnej eksfoliacji martwego naskórka, dzięki temu nasza skóra jest wygładzona i dotleniona przed następnym etapem zabiegu.
  2. Keratox – zwiększa efekt eksfoliacji mechanicznej wyjątkowo spreparowaną substancją aktywną, która oprócz peelingu przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych.
  3. Laseroterapia i elektroporacja – Jest to jeden z najważniejszych elementów zabiegu, o działaniu mocno lipolitycznym. Podczas niego kosmetolog dobiera odpowiedni preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Zazwyczaj sugerujemy fosfatydylocholinie jest to bardzo efektywna i silna substancja, jeśli jednak nie ma wskazań pod silną redukcję, tkanki tłuszczowej, cellulitu nasz kosmetolog zapewnia alternatywę w postaci np. kwasu hialuronowego, preparatów odżywczych czy napinających.
  4. Endoradiomag – W tym etapie skóra jest modelowana, regenerowana oraz ujędrniana przez nowoczesny czterofazowy masaż endomagnetyczny. 
  5. Radiolift – W ostatnim etapie, zabieg jest wykonywany falami radiowymi i elektroporcyjnymi zapewniającymi efektywne zlokalizowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

ILE ZABIEGÓW JEST WYMAGANYCH, ABY UZYSKAĆ POŻĄDANY EFEKT

Do uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy serię 7 zabiegów w odstępie nie więcej, niż 72 godziny. Sesje można powtarzać w ciągu 3 tygodni, w ciągu następnych 1-2 miesięcy zaleca się stosować aktywny tryb życia oraz zbilansowaną dietę.

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Zaleca się stosować lekkostrawną dietę oraz regularny wysiłek fizyczny, minimalnie 30 minut dziennie.

Zabieg wyszczuplający Jasło

OFERTA - MODELOWANIE SYLWETKI JASŁO LAUDERM

(Wyświetl informację klikając na tytuł tabeli)​

EFEKTY - MODELOWANIE SYLWETKI JASŁO LAUDERM

Silnymi stronami zabiegu jest przede wszystkim:
  • wygładzenie skóry
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • odbudowa i odmłodzenie skóry i określonych tkanek
  • redukcja cellulitu

Zarezerwuj czas dla siebie

Ciesz się swoim pięknem każdego dnia!