Endermologia Jasło – Lauderm

Strona główna » Zabiegi odchudzające » Endermologia Jasło

Endermologia LPG to nieinwazyjny oraz niezwykle skuteczny zabieg, który odbywa się w formie podciśnieniowego, delikatnego masażu. Jego zadaniem jest stymulacją skóry oraz tkanki podskórnej. Pacjent w wyniku terapii jest w stanie skutecznie redukować cellulit, modelować i wyszczuplić ciało, a przede wszystkim odbudować prawidłową strukturę organizmu. Owy zabieg jest skierowany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szczególnie zalecany na poszczególne partie ciała, takie jak: uda, pośladki, brzuch, ramiona, a nawet twarz. 

Endermologia Jasło – na czym polega?

Endermologia LPG to rodzaj masażu podciśnieniowego, który polega na intensywnej stymulacji tkanek skórnych i podskórnych. Podciśnienie podczas zabiegu jest generowane przy użyciu urządzenia wyposażonego w dwie głowice. Jedna z nich zawija fałdy skórne, a druga masuje i rozwija tkanki. Pacjenta przez ten cały czas zabezpiecza kombinezon, który także zwiększa efektywność i komfort terapii. Celem zabiegu jest redukcja cellulitu, wyszczuplenie sylwetki oraz ujędrnienie skóry. W czasie masażu endermologicznego aktywowane są obszary tkanki tłuszczowej, które są trudne do redukcji przez tradycyjne metody, takie jak ćwiczenia fizyczne i diety. Ponadto endermologia przyspiesza metabolizm oraz produkcję kolagenu, co skutkuje bardziej elastyczną skórą. Zabieg ten jest bezbolesny, a jego efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Jednak do uzyskania pełnego efekty zaleca się przeprowadzenie pełnego okresu rehabilitacji. 

Jak przebiega zabieg endermologii LPG?

 1. Zabieg Endermologia Jasło – Lauderm charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa i skuteczności, dlatego przed jego wykonaniem zwykle przeprowadzany jest wywiad zdrowotny. Specjalista ocenia stan skóry i wyklucza ewentualne skutki uboczne. Ponadto ustali indywidualny plan zabiegu.
 2. Kolejnym krokiem jest założenie przez pacjenta ściśle przylegającego kombinezonu. Jest on wykonany z przyjemnego materiału, który zapewnia wygodę, większą higienę oraz ochronę – uniemożliwiając bezpośredni kontakt głowicy urządzenia z ciałem. 
 3. Sam zabieg polega on na zasysaniu fałdy skórnej (głowicą aparatu) oraz rolowaniu go od zewnątrz do wewnątrz (rolkami kierunkowymi). Dzięki temu dotarcie do głębokich warstw struktur naczyniowych jest możliwe, co zwiększa efekty zabiegu. Intensywność pracy jest regulowana przez kosmetologa wykonującego zabieg lub przez samą technologię, na skutek odpowiednich czujników. Jest to ważne, ponieważ niektóre partie ciała wymagają większej delikatności podczas masażu podciśnieniowego.

Endermologia Jasło – Lauderm to zabieg, który trwa około 45-75 minut, w zależności od potrzeb ciała pacjenta. Nasza klinika korzysta z najnowszego urządzenia, aparatu LPG Alliance. Jest ono uważana za jedno z najskuteczniejszych oraz najnowszych technologii na całym świecie. Ponadto pozwala na zredukowanie czasu trwania samej sesji oraz ilości serii zabiegów, koniecznych do uzyskania pożądanych efektów.

Dlaczego warto – Endermologia Jasło, Lauderm?

Endermologia jest ukierunkowana na osiągnięcie kilku kluczowych efektów. Jej głównym celem jest usunięcie cellulitu, nadanie jędrności skórze oraz redukcja tłuszczu w strategicznych partiach ciała. Oprócz podstawowych zalet, zabieg ten może także zmniejszyć retencję wody, usprawnić układ żylny i limfatyczny, a także pomóc organizmowi pozbyć się toksycznych substancji. Jak widać możliwości endermologii są różnorodne, a sam rezultat zależy tylko od konsekwencji wykonywania zabiegów oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. W związku z tym nie ma na co czekać – razem zmienimy Twoje ciało.

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a w konsekwencji skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie.

Endermologia lpg to zabieg o szerokim wachlarzu działań, dlatego można go wykonywać na całym ciele z pominięciem okolic piersi. Sprawdź dokładną ofertę na Endermologia Jasło – Lauderm.

Cena jest zależna od długości trwania zabiegu, koszt jednej sesji zaczyna się od 80 zł, a kończy na 130 zł.

 • Wygładzenie skóry
 • Ujędrnienie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Usunięcie bólów mięśniowych
 • Oczyszczenie organizmu z toksyn
 • Poprawa krążenia

Endermologia jest zabiegiem bezinwazyjnym, oznacza to, że można go wykonywać praktycznie codziennie, jednak najbardziej optymalnym rozwiązaniem zachowanie dnia odstępu – unikniemy dzięki temu przepracowaniu mięśnia, a w konsekwencji tzw. „zakwasów”. 

Do uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy serię 10 zabiegów. Należy jednak pamiętać, każde ciało jest inne. Dlatego umów się z Lauderm – Ednermologia Jasło i dowiedz się jakie rozwiązania będzie najlepsze dla Ciebie.

 • Nowotwory
 • Zakażenia oraz choroby skórne
 • Zakrzepica
 • Stany zapalne i rany naskórka
 • Rozrusznik serca
 • Epilepsja

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Jakie są koszty endermologii LPG w Jaśle (cennik)?

ENDERMOLOGIA LPG
Czas trwania 45 min
ENDERMOLOGIA LPG
Czas trwania 75 min
ENDERMOLOGIA 10 SESJI
Czas trwania 10X60 min