Endermologia Jasło – Lauderm

Szukasz skutecznego rozwiązania, które poprawi twój wygląd? Trafiłeś w dobre miejsce! Endermologia LPG Alliance w naszej klinice w Jaśle to rewolucyjny zabieg, oparty na masażu podciśnieniowym, którego celem jest stymulowanie skóry i tkanki podskórnej. Dzięki niemu możesz zredukować tkankę tłuszczową, zmniejszyć widoczność cellulitu, wymodelować i odchudzać sylwetkę, a także poprawić strukturę organizmu. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym gościem salonów spa, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, rezultaty są oszałamiające. Ponadto, endermologia może być stosowana na całym ciele, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Odzyskaj pewność siebie i popraw swój wygląd dzięki Endermologii Jasło – Lauderm!

Szukasz skutecznego rozwiązania, które poprawi twój wygląd? Trafiłeś w dobre miejsce! Endermologia LPG Alliance w naszej klinice w Jaśle to rewolucyjny zabieg, oparty na masażu podciśnieniowym, którego celem jest stymulowanie skóry i tkanki podskórnej. Dzięki niemu możesz zredukować tkankę tłuszczową, zmniejszyć widoczność cellulitu, wymodelować i odchudzać sylwetkę, a także poprawić strukturę organizmu. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym gościem salonów spa, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, rezultaty są oszałamiające. Ponadto, endermologia może być stosowana na całym ciele, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Odzyskaj pewność siebie i popraw swój wygląd dzięki Endermologii Jasło – Lauderm!

Czym jest Endermologia Lpg Alliance – Lauderm Jasło?

Zabieg Endermologia Lpg Alliance to rodzaj masażu podciśnieniowego, który polega na intensywnej stymulacji tkanek skórnych i podskórnych. Podciśnienie podczas zabiegu jest generowane przy użyciu urządzenia wyposażonego w dwie głowice. Jedna z nich zawija fałdy skórne, a druga masuje i rozwija tkanki. Podczas zabiegu pacjenta zabezpiecza kombinezon, który również podnosi efektywność i komfort terapii. Celem zabiegu jest redukcja cellulitu, wyszczuplenie sylwetki oraz ujędrnienie skóry. Warto podkreślić, że w czasie masażu rolkami aktywowane są obszary tkanki tłuszczowej, które są trudne do redukcji przez tradycyjne metody, takie jak ćwiczenia fizyczne i diety. Ponadto endermologia przyspiesza metabolizm oraz produkcję kolagenu i elastyny, co skutkuje bardziej elastyczną skórą. Endermologia Jasło w Lauderm jest bezbolesna i bezpieczna, a jej efekty są widoczne już po kilku wizytach. Jednak aby uzyskać pełne i szybsze efekty zaleca się przeprowadzenie pełnego okresu rehabilitacji.

 

Endermologia Jasło w Lauderm – jak przebiega zabieg?

Endermologia Jasło to jeden z najbezpieczniejszych nisko inwazyjnych zabiegów kosmetologicznych oferowanych w naszej klinice Lauderm. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek procedury, każdy pacjent musi przejść badania w celu upewnienia się, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu. W ramach tych badań przeprowadzamy wywiad lekarski oraz badania skóry. Nasz doświadczony kosmetolog przeprowadza dokładny wywiad, aby poznać stan zdrowia pacjenta, a także dowiedzieć się o ewentualnych chorobach przewlekłych i przyjmowanych lekach. Następnie ocenia skórę, aby upewnić się, że nie ma żadnych stanów zapalnych czy chorób skórnych, które mogłyby utrudnić lub uniemożliwić przeprowadzenie zabiegu.

Po pozytywnym rezultacie konsultacji specjalista omówi dokładnie na czym polega wykonanie endermologii oraz wskaże jak się przygotować. Pacjent zakłada specjalny strój ściśle przylegający do skóry. Jest on wykonany z przyjemnego materiału, który zapewnia wygodę oraz ochronę – uniemożliwiając bezpośredni kontakt głowicy urządzenia z ciałem. 

Sam zabieg endermologia polega on na zasysaniu fałd skóry (głowicą aparatu) oraz rolowaniu go od zewnątrz do wewnątrz (rolkami kierunkowymi). Dzięki temu dotarcie do głębokich warstw struktur naczyniowych jest możliwe, co zwiększa efekty zabiegu. Intensywność pracy jest regulowana przez kosmetologa wykonującego zabieg lub przez samą technologię, na skutek odpowiednich czujników. Jest to ważne, ponieważ niektóre partie ciała wymagają większej delikatności podczas masażu podciśnieniowego.

Zabieg endermologii w naszej klinice w Jaśle trwa około 45-75 minut, w zależności od potrzeb ciała pacjenta i stanu skóry. Nasza klinika korzysta z najnowszego urządzenia, aparatu LPG Alliance. Jest ono uważana za jedno z najskuteczniejszych oraz najnowszych technologii na całym świecie. Ponadto pozwala na zredukowanie czasu trwania samej sesji oraz ilości serii zabiegów, koniecznych do uzyskania pożądanych efektów. Endermologia Jasło w naszej klinice to gwarancja profesjonalizmu i zadowolenia naszych pacjentów.

Zabieg Endermologia Jasło w Lauderm – dlaczego warto?

Endermologia to masaż podciśnieniowy ukierunkowany na osiągnięcie kilku kluczowych efektów, jak m.in. : modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, usunięcie cellulitu, nadanie jędrności skórze. Oprócz podstawowych zalet, zabieg ten może także zmniejszyć retencję wody i obrzęki, usprawnić układ żylny i limfatyczny, a także pomóc organizmowi pozbyć się toksyn. Kolejnym z aspektów jest nieinwazyjna i niechirurgiczna istota zabiegu, co pozwala w pełni zrelaksować się podczas trwania terapii. Rytmiczne ruchy napędzanych silników rolkowych w połączeniu z kojącym ssaniem tworzą uczucie podobne do masażu, które sprzyja ogólnemu samopoczuciu. Wielu klientów po sesji endermologii odczuwa uczucie odświeżenia. Jak widać możliwości endermologii są różnorodne, a sam końcowy efekt zależy tylko od konsekwencji wykonywania zabiegów oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta – zazwyczaj największe są od 3 zabiegów do 10 zabiegów. Przekonaj się sama i przyjdź, Endermologia Jasło – Lauderm!

 

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

Oto kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących Endermologii Jasło w Laudem, jej wskazań oraz osiąganych efektów. Mamy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania pozwolą Wam podjąć bardziej świadomą decyzję dotyczącą wyboru naszych usług.

FAQ ENDERMOLOGIA
Jakie są obszary zabiegowe Endermologia LPG?

Jeśli zastanawiacie się, jakie są dostępne obszary zabiegowe w endermologii LPG w Jaśle, mamy dla Was odpowiedź. W ramach tej zaawansowanej technologii można skorzystać z zabiegów na różnych obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch czy ramiona. Endermologia Jasło w Lauderm umożliwia precyzyjne i skuteczne działanie na wybrane partie ciała, które wymagają poprawy jędrności i redukcji cellulitu. Dzięki elastycznemu podejściu i szerokiemu zakresowi obszarów zabiegowych, endermologia LPG w Jaśle jest w stanie zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdej osoby.

Endermologia LPG Jasło - Lauderm, jakie są koszty?

Koszt endermologia Jasło - Lauderm uwzględnia różne opcje, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu każda osoba może znaleźć odpowiedni pakiet, który spełni jej oczekiwania. Ceny zabiegów endermologii LPG w Jasle mogą się różnić w zależności od liczby sesji, obszaru ciała czy dodatkowych usług. Warto skonsultować się z ekspertem z Lauderm, aby otrzymać pełne informacje na temat cennika i wybrać opcję, która będzie najlepiej odpowiadać Waszym potrzebom i budżetowi.

Efekty korzystania z Endermologia Jasło w naszej klinice
 • Wygładzenie skóry
 • Ujędrnienie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja cellulitu
 • Usunięcie bólów mięśniowych
 • Oczyszczenie organizmu z toksyn
 • Poprawa krążenia
Jak często korzystać z zabiegów Endermlogicznch?

Endermologia jest zabiegiem bezinwazyjnym, oznacza to, że można go wykonywać praktycznie codziennie, jednak najbardziej optymalnym rozwiązaniem zachowanie dnia odstępu – unikniemy dzięki temu przepracowaniu mięśnia, a w konsekwencji tzw. „zakwasów”.

Do uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy serię 10 zabiegów. Należy jednak pamiętać, każde ciało jest inne. Dlatego umów się z Lauderm – Ednermologia Jasło i dowiedz się jakie rozwiązania będzie najlepsze dla Ciebie.

jakie są przeciwwskazania do używania Endermologii LPG?
 • Nowotwory
 • Zakażenia oraz choroby skórne
 • Zakrzepica
 • Stany zapalne i rany naskórka
 • Rozrusznik serca
 • Epilepsja
Masz inne pytania?

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Efekty Endermologii w Jaśle - Lauderm

Ile kosztuje Endermologia LPG Jasło Lauderm (cennik)?

ERGOLIFT, ENDERMOLOGIA LPG TWARZY + MASKA
Czas trwania 60 min
ENDERMOLOGIA LPG
Czas trwania 30 min
ENDERMOLOGIA LPG
Czas trwania 45 min
ENDERMOLOGIA LPG
Czas trwania 60 min
ENDERMOLOGIA 10 SESJI
Czas trwania 10X45 min