Eximia titanium Jasło – Lauderm

Strona główna » Zabiegi odchudzające » Eximia Titanium Jasło

Eximia titanium to innowacyjny zabieg, który łączy sześć technologii: pola magnetycznego, laseroterapii, fali elektromagnetycznej trójstopniowej, endomasażu, eksfoliacji mechanicznej oraz elektroporacji. Dzięki unikalnemu programowi, już w ciągu kilkunastu dni można pozbyć się zbędnych kilogramów oraz znacznie poprawić jędrność i elastyczność skóry. Całość charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem, a zabieg może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Na czym polega Eximia Titanium Jało Lauderm?

Eximium Titanium to zabieg, który polega na wykorzystaniu synergii sześciu zaawansowanych technologii, wzmocnionych działaniem fosfatydylocholiny. Jest on dedykowany osobom, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, uporczywym cellulitem, a także pragną przywrócić jej zdrowy i elastyczny wygląd. Zabieg jest bezpieczny i ceniony na całym świecie, świadczą o tym nagrody i osiągnięcia:

 • TERMALIA AWARD Genewa – I miejsce w kategorii IX Kongres Medycyny Anti
 • Aging Bukareszt – I miejsce Najlepszy sprzęt do modelowania sylwetki
 • Konferencja dermatologii i medycyny estetycznej Dubaj – nagroda AIDA za „Innowacyjne podejście do leczenia cellulitu”

Nie ma na co czekać – wymarzone ciało jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że już teraz zapiszesz się na zabieg Eximia titanium Jasło!

Jaki jest przebieg zabiegu Eximia Titanium?

Eximia Titanium jest to zabieg odchudzający, który polega na intensywnej przebudowie ciała. Wykonuje się go poprzez specjalistycznie opracowane techniki medyczne, które przebiegają zawsze wielo etapowo.

 1. Microdermolift – pierwszym krokiem zabiegu jest otworzenie warstwy naskórka, która umożliwia wchłanianie się składników aktywnych, a w szczególności fosfatydylocholiny. Odbywa się to w formie eksfoliacji kryształkami diamentu. Ten etap jest kluczowy dla poprawy wyglądu skóry i przygotowania jej do dalszych działań.
 2. Keratox – w celu zwiększenia efektu eksfoliacji mechanicznej stosowany jest specjalny preparat, który oprócz działania złuszczającego przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych.
 3. Laseroterapia i elektroporacja – to bardzo waży etap zabiegu, który charakteryzuje się działaniem silnie lipolitycznym. Kosmetolog podczas niego wprowadza indywidualnie dobrany preparat, za pomocą elektroporacji. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów stosujemy fosfatydylocholinę – substancję, która skutecznie rozpuszcza tkankę tłuszczową. Jeżeli nie ma na to wskazań, specjalista może również zastosować inne preparaty, takie jak: kwas hialuronowy, preparaty odżywcze czy koktajle witaminowe, które poprawiają elastyczność skóry i nadają jej zdrowy wygląd.
 4. Endoradiomag – w tym etapie, urządzanie używa najmocniejszej głowicy, tłuszczowej i napinającej. Faza ta opiera się na korelacji trzech technologii: trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznym oraz endodermalnym masażu. To właśnie podczas tego zabiegu usuwana jest największa ilość adipocytów.
 5. Radiolift – w ostatnim etapie zachodzi regeneracja płaszcza hydrolipidowego skóry, lifting oraz ujędrnienie. Odbywa się to poprzez wykorzystanie fali elektromagnetycznej i elektroporacja.

Zabieg trwa około 90-170 minut, w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Warto zaznaczy, że przed nim odbywa się wywiad medyczny, weryfikuje on zdolności pacjenta do przeprowadzenia zabiegu, dzięki temu mamy gwarancję bezpieczeństwa oraz bez inwazyjności.

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziecie mogli podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a także skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie. W razie pytań prosimy o kontakt. 

Eximia Titanium to zabieg o szerokim spectrum, stosowany w różnych obszarach ciała. Najczęściej na  brzuchu, ramionach, nogach, pośladkach, twarzy czy plecach. Sprawdź dokładną ofertę na Eximia Titanium Jasło – Lauderm.

Cena jest zależna od długości trwania zabiegu, koszt jednej sesji zaczyna się od 400 zł, a kończy na 750 zł.

 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Redukcja celulitu
 • Poprawa ogólnego wyglądu skóry i jej kondycji
 • Przywrócenie skórze zdrowego i promiennego wyglądu.

Aby uzyskać optymalne rezultaty zabiegów, zaleca się wykonanie 5-7 zabiegów w odstępach nie dłuższych niż 72 godziny. Sesje zabiegowe można powtarzać co 3 tygodnie, aby utrzymać efekty. Aby zapewnić trwałość rezultatów, warto również stosować zdrowe odżywianie oraz regularne zabiegi przypominające co 1-2 miesiące.

 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby skóry
 • Alergie 
 • Zakażenia skóry

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Jakie są koszty eximii titanium w Jaśle (cennik)?

EXIMIA TITANIUM
Czas trwania 90 min
EXIMIA TITANIUM
Czas trwania 170 min