DLACZEGO LAUDERM?

Strona główna » O nas

Wierzymy, że piękno nie zna wieku i każda kobieta bez względu na to może doskonale wyglądać, być pewna siebie, swej urody oraz wdzięku. Uważamy, iż kobiece ciało jest świątynia dla duszy, która bije blaskiem, jeżeli o nią właściwie zadbamy.

Jesteśmy po to by pomagać kobietom w odzyskiwaniu wiary w siebie, swoich możliwości, poprzez uzyskiwanie nowego wizerunku, nowych smuklejszych kształtów.

W naszym gabinecie będą na Państwa czekały Gosia i Angelika. To dzięki ich umiejętnościom oraz doświadczeniu możemy znaleźć najlepsze, dostępne nam rozwiązanie danego problemu i osiągnąć zamierzony cel.

JAK PRZEBIEGA WIZYTA U NAS?

Gabinet kosmetologiczny to nie tylko piękne wnętrze, ozdobne opakowanie czy sprzęt: to pasja, zaangażowanie, dbanie o bezpieczeństwo oraz komfort każdego klienta.

ROZMOWA

Początek, to rozmowa. Wspólna wizja i uzgodnienie szczegółów. Konsultacje mogą przebiegać zdalnie, jeśli jesteście poza granicami Polski, lub na żywo, przy filiżance dobrej kawy.

PLAN DZIAŁANIA

Wszystko co robimy, projektujemy wspólnie z Wami. Pokazujemy Wam najnowsze trendy, dzielimy się z Wami doświadczeniem i podpowiadamy Wam najlepsze pomysły.

EFEKT

Nasze projekty opieramy o wiedze nabytą podczas regularnie odbywanych szkoleń. Pracujemy na najnowszych urządzeniach wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów w branży.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA NASZYCH KOSMETOLOGÓW

Nasze Panie Kosmetolog to świetne specjalistki z doświadczeniem. Dzięki ich dokształcaniu i zaangażowaniu mamy gwarancję doskonałej obsługi naszych Klientów.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbając o każdego indywidualnie, staramy się zrozumieć oraz wysłuchać naszych Klientów, doradzając najlepszą pielęgnację, dobieramy dla Państwa zabiegi jak i kosmetyki.