Mezoterapia mikroigłowa Jasło – Lauderm

Strona główna » Zabiegi estetyczne twarzy » Mezoterapia mikroigłowa Jasło

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zabieg, w którym wykorzystuje się technologię DermaPen do mikronakłuwania i wprowadzenia substancji aktywnych w głębokie warstwy ciała. Kontrolowane oraz delikatne nakłuwanie stymuluje odnowę włókien kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy napięcia i procesów regeneracji skóry.  Zabieg ten zazwyczaj jest wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie. Charakteryzuje go wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo, a jego efekty są już widoczne po kilku sesjach. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd i zadbać o zdrowie swojej skóry, mezoterapia mikroigłowa Jasło – Lauderm jest idealnym rozwiązaniem.

Strona główna » Zabiegi estetyczne twarzy » Mezoterapia mikroigłowa Jasło

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zabieg, w którym wykorzystuje się technologię DermaPen do mikronakłuwania i wprowadzenia substancji aktywnych w głębokie warstwy ciała. Kontrolowane oraz delikatne nakłuwanie stymuluje odnowę włókien kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy napięcia i procesów regeneracji skóry. Zabieg ten zazwyczaj jest wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie. Charakteryzuje go wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo, a jego efekty są już widoczne po kilku sesjach. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd i zadbać o zdrowie swojej skóry, mezoterapia mikroigłowa Jasło – Lauderm jest idealnym rozwiązaniem.

Na czym polega DermaPen, mezoterapia mikroigłowa Jasło?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na celowym i kontrolowanym uszkodzeniu skóry za pomocą urządzenia zakończonego sterylnymi, cienkimi igłami. Podczas zabiegu igły gęsto nakłuwają skórę na głębokość od 0,25 mm do 3,0 mm, co powoduje pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Oprócz tego zabiegowi towarzyszy lekkie krwawienie, co ma swoje zalety. Krew z wydobywających się mikrourazów aktywuje płytki krwi, które przyczyniają się do naprawy skóry. Ten proces umożliwia również głębokie wprowadzenie wybranego preparatu przez mikokanaliki, omijając barierę ochronną naskórka. Mezoterapia mikroigłowa pomaga przebudować i zażegnać szereg dolegliwości skórnych. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak objaw ten szybko ustępuje.

Jak przebiega mezoterapia mikroigłowa Jasło – Lauderm?

 • Przed zabiegiem należy przeprowadzić konsultację z kosmetologiem, który określi cele zabiegowe, zweryfikuje ryzyko i przedstawi realne efekty, jakich pacjent może się spodziewać po serii lub po jednorazowej terapii.
 • Jeżeli pacjent nie ma przeciwwskazań, na skórę może być nałożony krem znieczulający, który całkowicie zmniejsza ewentualne nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
 • Następnie wykonuje się mikronakłuwanie skóry przy użyciu DermaPen z mikroigłami. Głębokość nakłuć zależy od miejsca zabiegowego oraz od efektu, jaki chcemy uzyskać.
 • Zaraz po zabiegu skóra może być czerwona i rozpalone, dlatego stosuje się żel regenerujący.
Zabieg jest bezbolesny i trwa zazwyczaj około 120 minut, w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi oraz efektu jakiego chce się osiągnąć. 

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a w konsekwencji skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie.

FAQ mezoterapia mikroigłowa
Jakie są obszary zabiegowe Mezoterapii Mikroigłowej?

Zabieg można przeprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Sprawdź dokładną ofertę na mezoterapia mikroigłowa Jasło – Lauderm.

Mezoterapia Mikroigłowa Jasło - Lauderm, jakie są koszty?

Cena zabiegu w zależności od obszaru zabiegowego waha się pomiędzy 220 zł, a 250 zł.

Jakie są efekty i zalety korzystania z Mezoterapii Mikroigłowej?
 • Redukcja zmarszczek i bruzd
 • Wyrównanie kolorytu
 • Usunięcie blizn potrądzikowych
 • Jędrna skóra
 • Nawilżenie cery
 • Korekcja pękających naczynek (tzw. pajęczynek)
Jak często można korzystać - Mezoterapia Mikroigłowa Jasło

Częstotliwość wykonywania zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb i celów pacjenta oraz od rodzaju substancji, które są wprowadzane pod skórę. Zazwyczaj mezoterapia mikroigłowa wymaga serii zabiegów, które należy wykonywać co kilka tygodni.

Warto skonsultować się z naszym specjalistą, który poprowadzi terapię zgodnie z celami oraz możliwościami pacjenta.

Jakie są przeciwskazania do używania zabiegu?
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • Nasilone stany zapalne i mechaniczne uszkodzenia skóry
 • Aktywny trądzik zapalny
 • Trądzik różowaty
 • Cukrzyca
 • Choroby nowotworowe
 • Zaburzenia krzepnięcia
Masz inne pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Efekty mezoterapia mxkroiglowa Jasło

Jakie są koszty mezoterapii mikroigłowej w Jaśle (cennik)?

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TWARZ
Czas trwania 90 min
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA TWARZ, SZYJA I DEKOLT
Czas trwania 120 min