Fala uderzeniowa Storz D-Actor Medical – Lauderm Jasło

Strona główna » Zabiegi estetyczne twarzy » Fala uderzeniowa Jasło

Storz Medical D-Actor to innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fali akustycznej (Acoustic Wave Therapy AWT®). Dzięki temu jest ono uważane za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej. Terapia ta cechuje się wysoką skutecznością, jest nieinwazyjna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Sam zabieg jest bezbolesny i trwa zwykle od 40 do 60 minut. Widoczne efekty można zauważyć już po kilku zabiegach.

na czym polega zabieg falą uderzeniową – Storz Medical D-Actor?

D-Actor® Storz Medical to rewolucyjne urządzenie, które zostało wyposażone w innowacyjną głowicę, która emituje falę akustyczną oraz fale wibracyjne. Technologia ta charakteryzuje się ona niebywale skoncentrowaną dawką energii, która wprowadza tkanki w drgania, powodując ich kurczenie i rozciąganie. Fala ta rozchodzi się w obrębie tkanki łącznej i miękkich, takich jak skóra, mięśnie i tkanka tłuszczowa, co prowadzi do ich rozluźnienia, zwiększenia przepływu krwi i limfy oraz usprawnienia procesów metabolicznych. Dodatkowo, fala uderzeniowa stymuluje produkcję nowego kolagenu, co przyczynia się do pobudzenia skóry do regeneracji i odnowy. Natomiast fale wibracyjne wspomagają przemianę materii oraz poprawiają krążenie krwi i limfy, stanowiąc idealne uzupełnienie zabiegu z wykorzystaniem fali akustycznej.

Metoda ta, znana jako AWT – Acoustic Wave Treatment, jest stosowana od 1980 roku w leczeniu bólów różnego pochodzenia. Jednak w ostatnim czasie technologia fali uderzeniowej Storz Medical D-Actor zyskała na popularności ze względu na wykazywane przez nią działanie regeneracyjne, rewitalizujące i odmładzające.

FALA UDERZENIOWA D-Actor® Storz Medical – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Każdy zabieg, tak, jak i ten zaczyna się od konsultacji z kosmetologiem, który ustala plan działania oraz dobiera parametry zabiegowe indywidualnie dla każdego pacjenta. Jeżeli nie ma przeciwskazań można przejść do przygotowania obszaru zabiegowego. W miejscu wyznaczonym aplikowany jest specjalny żel, który umożliwia przeniknięcie fal o odpowiedniej częstotliwości do tkanek głębokich.

Kolejnym etapem jest masaż głowicą, emitującą falę akustyczną, co prowadzi do wytworzenia energii w postaci ciśnienia. Energia ta dostaje się do wnętrza tkanek, prowadzi to zarówno do redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, jak i do symulowania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu poprawia się gęstość, napięcie i elastyczność skóry, a także jej zdolność do regeneracji, co skutkuje widocznym odmłodzeniem i redukcja celulitu.

Zabieg kończy się przeprowadzeniem drenażu za pomocą fali wibracyjnej, który sprzyja poprawie mikrokrążenia oraz funkcjonowania układu limfatycznego, co ułatwia eliminację produktów przemiany materii. Całość trwa zwykle 40-60 minut, jest on bezinwazyjny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a w konsekwencji skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie.

Zabieg można przeprowadzić na pośladki, uda, brzuch, łydki, boczki i ramiona. Sprawdź dokładną ofertę na Booksy – Lauderm.

Cena jest zależna od długości trwania zabiegu.

  • Zmniejszenie cellulitu
  • Poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Wygładzenie i odmłodzenie skóry
  • Zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów
  • Zredukowanie obwodu obszarów ciała poddanych zabiegowi

Częstotliwość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb skóry oraz od rodzaju problemu, który ma być leczony. Zazwyczaj zaleca się wykonywanie od 6 do 10 zabiegów, wykonywanych dwa razy w tygodniu. Pierwsze efekty zabiegu można zauważyć już po 4-6 sesjach.

 

• Choroby serca lub żył
• Leczenie kortyzonem (6 tygodni)
• Ciąża
• Choroby nowotworowe
• Nadwrażliwość skóry
• Infekcje – miejsca objęte aktywnym zakażaniem

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Jakie są koszty FALI UDERZENIOWEJ w Jaśle (cennik)?

FALA UDERZENIOWA CAŁE UDA
Czas trwania 75 min
FALA UDERZENIOWA UDA – PRDZÓD/TYŁ
Czas trwania 60 min
FALA UDERZENIOWA CAŁE UDA I POŚLADKI
Czas trwania 90 min
FALA UDERZENIOWA POŚLADKI
Czas trwania 60 min
FALA UDERZENIOWA BRZUCH
Czas trwania 60 min
FALA UDERZENIOWA BRUZCH I BOCZKI
Czas trwania 60 min