Redustim Jasło – Lauderm

Redustim to nowoczesna technologia stosowana w kosmetologii estetycznej do redukcji cellulitu oraz modelowania dużych obszarów ciała. Zabieg wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne i fale radiowe, dzięki czemu jest skuteczny w działaniu na różne rodzaje tkanki tłuszczowej, zarówno podskórną, jak i głębiej zlokalizowane. Redustim charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz skutecznością, może być stosowany z innymi zabiegami odchudzającymi i rewitalizującymi.

Liposukcja ultradźwiękowa jest to zabieg, którego celem jest to redukcja tkanki tłuszczowej. Proces ten zachodzi za pomocą specjalistycznej technologii – emitancji ultradźwięków, które generują energię w obszarach, gdzie znajdują się niechciane kilogramy. Energia ta zmienia tkankę tłuszczową na płynną emulsję. Tę zaś organizm ludzki usuwa przez układ limfatyczny. Zabieg może być wykonany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, w wybranych partiach ciała, które chcemy wymodelować.

Zabieg redustim Jasło –  poznaj metodę na walkę z otyłością

Zabiegi Redustim w Jasło oferowane przez naszą klinikę kosmetologiczną to skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej – szczególnie w przypadku dużej nadwagi i otyłości wieloogniskowej. Dzięki zastosowaniu specjalnego kombinezonu wytwarzającego wolnozmienne pole magnetyczne i mechanizmu mikrociśnienia, zabieg pobudza skurcze mięśni gładkich i drenuje limfatyczny, prowadząc do lipolizy tłuszczu brzusznego. Dzięki temu Redustim skutecznie eliminuje nadmiar tłuszczu z całego ciała, jednocześnie stymulując detoksykację wątroby. Po zabiegu możesz liczyć na znaczącą redukcję cellulitu, lepszą jędrność i elastyczność skóry. Wszystko to pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i pewność siebie.

Poznaj korzyści z metody redustim Jasło!

Redustim to zabieg polecany osobom, które chcą wyszczuplić całą sylwetkę, wymodelować brzuch po ciąży, usunąć cellulit tłuszczowy, a także osobom, które borykają się z otyłością brzuszną, nie mogą schudnąć mimo diety i ćwiczeń, lub też zmagają się z nadwagą w wyniku menopauzy lub niepłodności. Redustim jest szczególnie skuteczny u osób z BMI powyżej 30, a badania kliniczne potwierdzają jego wysoką skuteczność. Zabieg ten jest bezbolesny, nieinwazyjny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Pozwala on także na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszej sesji.

Zdecydowanie można powiedzieć, że Redustim to urządzenie do zadań specjalnych – pomoże Ci stać się lepszą wersją siebie i pokochać swoje ciało. Chcesz zyskać wymarzoną sylwetkę? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zapisz się na zabieg Redustim Jasło!

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziecie mogli podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a także skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie. W razie pytań prosimy o kontakt. 

FAQ REDUSTIM
Jakie są obszary działania zabiegu redustim?

Redustim zazwyczaj jest stosowany w zakresie dużych partii ciała, od klatki piersiowej, aż po nogi. Sprawdź dokładną ofertę na Redustim Jasło – Lauderm.

Redustim Jasło - Lauderm, jakie są koszty?

Cena jest zależna od długości trwania zabiegu, koszt jednej sesji zaczyna się od 85 zł, a kończy na 110 zł.

Jakie są efekty i zalety korzystania Redustim?
 • Redukcji nadwagi u osób otyłych lub mających problemy z aktywnością fizyczną
 • Redukcji tkanki tłuszczowej w całym ciele
 • Leczeniu niepłodności u osób otyłych
 • Modelowaniu sylwetki u kobiet po ciąży
 • Leczeniu otyłości poporodowej i brzusznej w okresie menopauzy
 • Walce z zespołem metabolicznym jako czynnikiem ryzyka w chorobach sercowo-naczyniowych, udarach i nowotworach.
Jak często można korzystać z zabiegu?

Zabieg redustim charakteryzuje się bez inwazyjnością, dlatego optymalnie można odbyć 2-3 sesje tygodniowo. Warto jednak skonsultować się z naszym specjalistą, który doradzi odpowiedni plan odchudzania dostosowany dla twoich potrzeb.

Jakie są przeciwskazania do używania urządzenia Redustim?
 • Rozrusznik serca
 • Ostre zapalenia wirusowe i bakteryjne
 • Ostre zapalenie tkanki podskórnej i stany zapalne żył (zatorowo-zakrzepowe)
 • Choroby zakaźne
 • Epizod zakrzepicy żył głębokich w przeciągu ostatniego pół roku
Masz inne pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Efekty Redustim w Jaśle

Jakie są koszty redustim w Jaśle (cennik)?

REDUSTIM
Czas trwania 30 min
REDUSTIM
Czas trwania 45 min
REDUSTIM
Czas trwania 60 min