ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE

Niezadowolenie z wyglądu swojego ciała to powszechne zjawisko. Spowodowane jest ono różnymi niedoskonałościami. Jako przykład możemy wyróżnić: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy zniszczoną skórę. Bezsprzecznie wpływa to na nasze samopoczucie i komfort życia. Odpowiedzialności za taki stan możemy szukać w odziedziczonych genach, nieprawidłowej równowadze hormonalnej, chorobach przebytych w przeszłości. Jednak najczęściej jest to spowodowane niezdrowym stylem życia.

W związku z tym nasza klinika przygotowała specjalistyczną ofertę zabiegów odchudzających dla osób zmagających się z takimi problemami. Charakteryzuje się ona połączeniem efektywnej technologii oraz doświadczonej kadry kosmetologów. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wykonać zabiegi na prawie każdych obszarach. W szczególności możemy wyróżnić obszary ciała, takie jak: brzuch, ramiona, boki, uda, pośladki, a nawet podbródek.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zadbania o swoje zdrowie – zabiegi odchudzające Jasło, LauDerm!

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE JASŁO - LAUDERM​

RODZAJE, WSKAZANIA I EFEKTY​

Endermologia LPG

Endermologia LPG to jedno z popularnych zabiegów odchudzających, które wykorzystuje specjalne urządzenie do masażu skóry. Zabieg ten pomaga w redukcji cellulitu, rozluźnieniu zbitej tkanki tłuszczowej oraz poprawie ukrwienia skóry. Endermologia LPG jest bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki temu jest coraz bardziej popularna wśród osób poszukujących skutecznych metod na pozbycie się nadmiaru tłuszczu.

Eximia Titanium

Eximia Titanium to nowoczesne urządzenie stosowane w zabiegi odchudzające Jasło, które wykorzystuje technologię fal radiowych i fali akustycznej do nieinwazyjnego modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Zabieg ten jest bezpieczny. Nie powoduje skutków ubocznych, co sprawia, że jest coraz bardziej popularny wśród osób poszukujących skutecznych metod na pozbycie się nadmiaru tłuszczu.

Liposunkcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg chirurgiczny, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe do rozbijania tkanki tłuszczowej, a następnie usuwania jej z organizmu za pomocą specjalnej sondy. W wyniku zabiegu zredukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, a dodatkowo pozbędziemy się cellulitu, blizn zanikowych oraz rozstępów. Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych.

Redustim

Redustim to urządzenie stosowane w kosmetyce do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Zabieg wykorzystuje technologię impulsów elektromagnetycznych i fal radiowych do nieinwazyjnego rozbijania tkanki tłuszczowej. Zabieg działa na dwa typy tkanki tłuszczowej: podskórnej oraz znajdującej się głębi trzewnej. Redustim wykorzystuje zaawansowaną technologię do skutecznego modelowania sylwetki na dużych obszarach ciała – dzięki specjalistycznemu kombinezonie, w które wchodzi ciało od kończyn dolnych, aż do wysokości klatki piersiowej. Z urządzenia Redustim można korzystać wraz z innymi zabiegami odchudzająco-rewitalizującymi.

Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie zjawiska kriolipolizy. Zabieg polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które emituje niższą temperaturę w celu uszkodzenia tkanki tłuszczowej. W ten sposób umożliwia się organizmowi jej usunięcie poprzez naturalne procesy metaboliczne. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.