Bloomea Jasło – Lauderm

Bloomea to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się piękną oraz zdrową skórą bez konieczności przechodzenia bolesnych zabiegów. Urządzenie łączy innowacyjność trzech wspierających się wzajemnie technologii (Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii) wraz z wielowymiarowością użytkową. W wyniku tego jesteśmy przeprowadzać zabiegi zarówno modelujące daną partie ciała, redukujące niedoskonałości, jak i kompleksowo odmładzające. Całość jest bezinwazyjna i można ją stosować przez cały rok.

Bloomea to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się piękną oraz zdrową skórą bez konieczności przechodzenia bolesnych zabiegów. Urządzenie łączy innowacyjność trzech wspierających się wzajemnie technologii (Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii) wraz z wielowymiarowością użytkową. W wyniku tego jesteśmy przeprowadzać zabiegi zarówno modelujące daną partie ciała, redukujące niedoskonałości, jak i kompleksowo odmładzające. Całość jest bezinwazyjna i można ją stosować przez cały rok.

Zabieg bloomea Jasło na czym polega?

Technologia Bloomea ® to innowacyjny sposób na poprawę wyglądu skóry. Jej działanie jest wielopoziomowe – modeluje skórę, redukuje zmarszczki, blizny i przebarwienia, nawilża i dotlenia skórę, a także ją zagęszcza. Ponadto jej działania charakteryzują się bezpieczeństwem dla każdego typu skóry, także tej przesuszonej i naczynkowej, dlatego może być stosowana przez cały rok, niezależnie od pogody. Aparat Bloomea® opiera swoją technologię na działanie ukrytych pod skrótem TRIO M.M.L. która pierwotnie były wykorzystywane do leczenia blizn czy rozstępów pooperacyjnych. Okazało się jednak, że efekty tej technologii są tak spektakularne, że mogą być wykorzystywane również w innych sektorach kosmetologii. Dzięki temu technologia Bloomea® zyskała uznanie specjalistów na całym świecie i zdobyła listę nagród w skektorze beauty, m.in. takich jak:

 • “Inspiracja roku 2018” w kategorii Urządzenie Kosmetyczne
 • Cosmoprof Hongkong Inspiracja Roku 2016
 • Kongres LNE Paryż “Najlepszy zabieg roku 2016”
 • Miedzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej Paryż “Innowacyjny Produkt w Zabiegach Estetycznych 2015”

Jak przebiega zabieg bloomea Jasło w Lauderm?

Przed przeprowadzeniem zabiegu kosmetolog przeprowadza wywiad zdrowotny, aby upewnić się, że zabieg jest odpowiedni dla danej osoby. Jeżeli zostaną spełnione wszystkie wymagania, specjalista przystępuje do demakijażu okolicy zabiegowej. Jest to wstępny etap zabiegu, który polega na usunięciu makijażu i innych zanieczyszczeń z twarzy, co jest ważne przed przeprowadzeniem dalszych działań, ponieważ pozwala to na lepsze wchłonięcie preparatów i uzyskanie większych rezultatów.
Następnie pacjent przechodzi do zabiegu, który składa się z trzech synergicznie działających etapów, nazywanych TRIO M.M.L.:

 • Mikroeksfoliacja – jest to szczególnie dobierany pod względem skóry rodzaj peelingu (jednorazowy, otwierany podczas wizyty pacjenta). Może on mieć różny stopień intensywności – od bardzo łagodnego, aż do efektu resurfacingu laserowego, powodującego kontrolowane niszczenie naskórka. Po odbyciu tego procesu skóra jest gotowa do przyjęcia specjalnego koktajlu składników aktywnych bloomea, zawierającego m.in. kwas hialuronowy, kolagen i elastynę, czyli substancji wysoce nawilżających oraz regenerujących.
 • Mikrowibracja – w kolejnej części zabiegu miejsce maści złuszczającej zostaje wymienione na inny preparat odżywczy, którego celem jest wprowadzenie w głębokie warstwy skóry kremowego koktajlu antyaging. Aparat Bloomea emituje drgania oscylacyjne – prowadzi to do odkrycia kanalików i umożliwia w bezbolesny sposób wprowadzenie aktywnych składników, nawet do głębszych warstw skóry.
 • Makroeksfoliacja – w tym samym czasie bloomea emituje wiązkę laserową, która wnika aż do poziomu skóry właściwej. Oddziaływanie światła podczerwonego o wysokiej częstotliwości 633 nm pobudza wytwarzanie warstwy kolagenowej oraz elastyny, odpowiadających za elastyczność skóry. Proces odbudowy łańcuchów kolagenowych i namnażanie fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu) przyspieszają działanie lasera i gwarantują miarodajne efekty.

Jakie są wskazania do zabiegu bloomea?

Zabieg bloomea ma zastosowanie na wielu płaszczyznach – w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Może on być skuteczny m.in. w: modelingu skóry, usuwaniu blizn potrądzikowych oraz przebarwień, redukcji rozstępów czy odmładzaniu dłoni.

Modelowanie skóry

Wraz z czasem ciało u człowieka się zmienia – zarówno w wyglądzie, jak i strukturze. Pierwsze objawy mogą pojawić się świeżo przed 30, są to m.in. drobne zmarszczki czy utrata jędrności skóry. Ten proces z wiekiem przybiera tempa i zachodzi jeszcze głębiej. W efekcie doprowadzając do osłabienia mięśni, zaniku tkanki podskórnej czy zwiotczenia skóry. Z pomocą przychodzi zabieg bloomea, którego głównym celem jest odzyskanie jędrności skóry, przywrócenie naturalnego owal twarzy oraz zredukowanie zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, można z niego korzystać przez cały rok, dzięki temu jesteśmy w stanie przebudować skórę i uzyskać jak najlepsze efekty.

Usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny potrądzikowe to nieestetyczne ślady po trądziku, które mogą powodować kompleksy i wpływać negatywnie na samoocenę. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ich usunięcie lub zmniejszenie widoczności. Zabieg z użyciem urządzenia Blooma polega na kontrolowanym złuszczeniu naskórka i pobudzeniu warstwy kolagenowej do pracy, dzięki czemu można przebudować skórę i uzyskać jej nowy, nieskazitelny wygląd. 

Redukcja przebarwień potrądzikowych

Jak już wspomniano wcześniej, trądzik to problem, który dotyka wielu ludzi, a objawy i przebieg choroby mogą być różnorodne. W żadnym wypadku nie powinniśmy tego bagatelizować. Nawet po wyleczeniu może pozostać po nim nieestetyczna “skaza”. Bloomea® to zabieg, który podobnie jak w przypadku blizny potrądzikowej polega na przebudowie skóry na poziomie kolagenu – w obszarze poddawanym leczeniu. Całość jest wysoce skuteczna, a zabieg cechuje się bez inwazyjnością. 

Usuwanie rozstępów

Jednym z bardziej powszechnych problemów estetycznych ciała są rozstępy. Są one spowodowane rozciągnięciem się skóry, które powstają w wyniku szybkiego wzrostu lub utraty wagi, a także w wyniku ciąży lub uprawiania sportów. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ich usunięcie lub zmniejszenie widoczności. Zabieg bloomea to bezinwazyjna procedura trwająca około 40 minut, która pozwala trwale i skutecznie usunąć rozstępy. Nie ma znaczenia, czy rozstępy powstały w wieku dojrzewania, w czasie ciąży czy są efektem intensywnych treningów na siłowni – zabieg Bloomea skutecznie radzi sobie z każdym

Odmładzanie dłoni

Upływające lata wpływają na nasze ciało, a w szczególności dłonie – są narażone na działanie takich czynników jak promienie słoneczne, detergenty i suche powietrze. To wszystko sprawia, że skóra w tym miejscu starzeje się szybciej. Razem z zabiegiem bloomea zadbasz o skórę dłoni, nadasz jej promienny wygląd i sprawisz, że będą one wyglądały młodziej i zdrowiej. Dzięki temu nasze dłonie będą prezentować się pięknie i zadbane, a my będziemy mogli cieszyć się ich zdrowym i atrakcyjnym wyglądem.

Efekty urządzenia bloomea, innowacyjne trio m.m.l.

Bloomea to zabieg, który oddziaływuje na różne partie ciała, więc też rezultaty są różne. Zazwyczaj są to zabiegi na twarz oraz okolice, dłonie lub obszary ciała, takie jak ramiona, brzuch, uda i pośladki, które są pokryte rozstępami i bliznami.
 
Na twarzy można uzyskać rezultaty dające efekt odświeżenia, naturalnego liftingu z redukcją zmarszczek i bruzd. Ponadto jeżeli twarzy, szyi i dekolcie są obecne blizny i przebarwienia, zabieg może zmniejszyć ich widoczność i intensywność. Skóry za pomocą urządzenia bloomea® pozostaje rozświetlona, napięta i widocznie gęstsza, a dzięki wykorzystaniu koktajlu jest głęboko nawilżona i dotleniona.
 

Bloomea odnosi też wyraźne wyniki w redukcji rozstępów i blizn na ciele. Rozstępy często powstają u osób, które gwałtownie przybrały na wadze lub w krótkim czasie urosły. Rozstępy ciążowe pojawiają się na piersiach u kobiet w ciąży i młodych matek. Blizny najczęściej powstają po operacjach lub w wyniku wypadków. Zabieg Bloomea może pomóc zredukować widoczność tych nieestetycznych zmian i poprawić wygląd skóry.

W przypadku dłoni, zabieg Bloomea® może nawilżyć i odżywić skórę, redukować przebarwienia i wyrównać koloryt, a także przywrócić jędrność i elastyczność skóry. Dzięki temu dłonie będą wyglądać młodziej i zadbane, a my będziemy mogli cieszyć się ich pięknym i zdrowym wyglądem.

Zabieg Bloomea jest bezinwazyjny i bezbolesny, dlatego też nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a w celu uzyskania maksymalnych rezultatów zaleca się serię zabiegów. Zabiegi Bloomea® są skuteczne i bezpieczne, a ich rezultaty utrzymują się przez długi czas.
 

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a w konsekwencji skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie.

FAQ BLOOMEA
Jakie są obszary zabiegowe Bloomea?

Bloomea® to zabieg wykonywany głównie na twarzy, szyi i dekolcie, dłoniach oraz obszarach ciała pokrytych rozstępami i bliznami, takich jak: ramiona, brzuch, uda i pośladki. Jednak należy podkreślić, że może być też przeprowadzony w innych miejscach, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Sprawdź dokładną ofertę na Bloomea Jasło – Lauderm.

Bloomea Jasło - Lauderm, jakie są koszty?

Cena jest zależna od długości trwania zabiegu, obszaru oraz celu, koszt jednej sesji zaczyna się od 150 zł, a kończy na 350 zł+.

Jakie są efekty korzystania Bloomea?
 • Lifting twarzy i szyi
 • Redukcja zmarszczek i bruzd
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Głębokie nawilżenie i dotlenienie skóry
 • Zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów
 • Poprawa jędrności skóry
 • Odświeżenie i rozświetlenie skóry
 • Zwiększenie gęstości skóry
 • Odbudowa warstwy kolagenowej skóry
 • Ujędrnienie i napięcie skóry
 • Poprawa elastyczności skóry
Jak często można korzystać z Bloomea?

Zabieg Bloomea można wykonywać kilkukrotnie w odstępach kilku tygodni lub miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zaleca się przeprowadzanie serii kilku zabiegów w celu uzyskania trwalszych efektów i zapewnienia optymalnego nawilżenia i odżywienia skóry. Ostateczny plan zabiegów powinien być ustalany indywidualnie z lekarzem lub specjalistą kosmetologii estetycznej.

Jakie są przeciwskazania do używania Bloomea?
 • Ciąża lub karmienie piersią
 • Aktywne infekcje skóry
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroby skóry (np. trądzik różowaty, łuszczyca)
 • Choroby układu krążenia
 • Niektóre choroby układu hormonalnego (np. cukrzyca)
 • Choroby układu nerwowego (np. stwardnienie rozsiane, neuropatie)
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników zawartych w preparatach stosowanych podczas zabiegu

Przed przeprowadzeniem zabiegu należy poinformować specjalistę o wszelkich chorobach i schorzeniach, a także o przyjmowaniu leków lub suplementów diety. W razie wątpliwości ocenimy czy zabieg jest odpowiedni dla danego pacjenta

Masz inne pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Jakie są koszty bloomea w Jaśle (cennik)?

BLOOMEA REDUKCJA PRZEBARWIEŃ
Czas trwania 45 min
BLOOMEA REDUKCJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
Czas trwania 90 min
BLOOMEA MODELING TWARZ+SZYJA
Czas trwania 60 min
BLOOMEA MODELING TWARZ+SZYJA+DEKOLT
Czas trwania 75 min
BLOOMEA ROZSTĘPY
Czas trwania 120 min
BLOOMEA ODMŁODZENIE DŁONI
Czas trwania 60 min