Liposukcja ultradźwiękowa
Jasło – Lauderm

Strona główna » Zabiegi odchudzające Jasło » Liposukcja ultradźwiękowa Jasło

Liposukcja ultradźwiękowa jest to zabieg, którego celem jest to redukcja tkanki tłuszczowej. Proces ten zachodzi za pomocą specjalistycznej technologii – emitancji ultradźwięków, które generują energię w obszarach, gdzie znajdują się niechciane kilogramy. Energia ta zmienia tkankę tłuszczową na płynną emulsję. Tę zaś organizm ludzki usuwa przez układ limfatyczny. Zabieg może być wykonany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, w wybranych partiach ciała, które chcemy wymodelować

Strona główna » Zabiegi odchudzające Jasło » Liposukcja ultradźwiękowa Jasło

Liposukcja ultradźwiękowa jest to zabieg, którego celem jest to redukcja tkanki tłuszczowej. Proces ten zachodzi za pomocą specjalistycznej technologii – emitancji ultradźwięków, które generują energię w obszarach, gdzie znajdują się niechciane kilogramy. Energia ta zmienia tkankę tłuszczową na płynną emulsję. Tę zaś organizm ludzki usuwa przez układ limfatyczny. Zabieg może być wykonany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, w wybranych partiach ciała, które chcemy wymodelować.

Liposukcja ultradźwiękowa Jasło – co warto wiedzieć?

Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnej sondy z głowicą emitującą fale ultradźwiękowe do obszaru ciała, w którym występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Owe ultradźwięki rozdrabniają komórki tłuszczową, a następnie są one usuwane z organizmu przy pomocy naturalnych procesów metabolicznych. Pacjenci często wykonują ten zabieg w celu poprawienia kształtu ciała i wyrównania linii sylwetki. Może być on stosowany w wielu obszarach ciała, m.in: brzuchu, udach, biodrach, ramionach, a także pośladkach. Zabieg jest zazwyczaj bezbolesny i trwa od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od obszaru ciała i ilości tkanki tłuszczowej do usunięcia.

Dlaczego warto wykonać liposukcja ultradźwiękowa Jasło?

Liposukcja ultradźwiękowa jest coraz częściej wybieranym zabiegiem odchudzającym ze względu na jej wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do wersji tradycyjnej, która wymaga nacięcia skóry i usunięcia tłuszczu przy pomocy specjalnej rurki, liposukcja ultradźwiękowa jest bezbolesna i pozwala na szybkie powrót do codziennych aktywności. Jej rezultaty to nie tylko wymodelowanie sylwetki i poprawa jakości skóry, a także polepszenie metabolizmu, drenaż limfatyczny tkanek, aktywacja fibroblastów (włókien kolagenowych). Jest to również skuteczna metoda w walce z rozstępami oraz tzw. “pomarańczową skórką”. Zapytaj już dziś o ofertę zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Jasło.

INNE ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE:

Oferta, wskazania i efekty (FAQ)

To zbiór najczęściej zadawanych pytań dotyczących oferty, wskazań do jej stosowania oraz efektów, jakie można osiągnąć dzięki jej zastosowaniu. Dzięki temu będziecie mogli podjąć świadomą decyzję o wyborze naszych usług, a także skorzystać z nich w pełni bezpiecznie i efektywnie. W razie pytań prosimy o kontakt. 

FAQ Liposukcja ultradźwiękowa
Jakie są obszary zabiegowe liposukcji ultradźwiękowej?

Zabieg poddawany jest najczęściej w obszarach takich jak: podbródek, ramiona, brzuch, talia, uda, kolana czy kostki. Sprawdź dokładną ofertę na Liposukcja Ultradźwiękowa Jasło – Lauderm.

Liposukcja ultradźwiękowa Jasło - Lauderm, jakie są koszty?

Cena za 45-minutowy zabieg wynosi 100 złotych.

Jakie są efekty i zalety korzystania liposukcji ultradźwiękowej?
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Modelowanie sylwetki
  • Niwelowanie cellulitu
  • Wyszczuplenie
  • Ujędrnienie i ożywienie skóry
  • Stymulacja przemiany materii
  • Pobudzenie krążenia
Jak często można korzystać z zabiegu?

Zazwyczaj zabiegi wykonuję się w odstępach tygodniowy, należy jednak pamiętać, każde ciało jest inne, dlatego umów się z Lauderm – Liposukcja ultradźwiękowa Jasło i dowiedz się jakie rozwiązania będzie najlepsze dla Ciebie.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej?
  • Ciąża lub karmienie piersią
  • Stan zapalny lub nowotwory
  • Implanty metalowe lub rozrusznik serca
Masz inne pytanie?

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy – jesteśmy tutaj, aby pomagać i doradzać w razie potrzeby. Możesz to zrobić bezpośrednio dzwoniąc do nas, pisząc lub odwiedzając naszą klinikę.

Zabieg liposukcji ultradzwiekowej w Jaśle efekty

Jakie są koszty liposukcji ultradźwiękowej w Jaśle (cennik)?

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Czas trwania 45 min